Jak na French wrap tipy

Dotaz:

FRENCH WRAP PLUSPřemyslím o french wrap typech. Princip chápu, ale není mi jasné, jestli to pak zageluju nebo stačí jen lak (mam třeba tekuté sklo z modeláže). Prosím můžete mi odpovědět na tyto otázky:

 • Jak dlouho to případně pod tím lakem vydrží?
 • Následně se to jen odlakuje?
 • Pokud je to pod gel, tak jaký si na to mam pořídit?
 • A co lepidlo, může být klasika na tipy?

Odpověď:

French wrap tipy pokud dobře aplikujete, vydrží na přírodních nehtech až čtrnáct dní. Velmi záleží na zátěži, kterou je nositelka vystaví. Pokud je jí domácí práce koníčkem, doporuč jí při těchto aktivitách nošení ochranných rukavic, déle ji pak vydrží neporušené.

V průběhu nošení je pak můžete lakovat jakýmkoliv lakem a odlakovávat. Tekuté sklo nedoporučuji používat na přírodní nehty, protože jde velmi špatně odlakovat a spíše se odbrušuje.

Lepidlo, které používáte na lepení tipů v modeláži je velmi vhodné i v tomto případě. To samé platí o gelech. Můžete je klasicky zagelovat anebo použít gellak a vydrží vám to jako klasická modeláž.

Tyto tipy jsou vhodné na dekorativní úpravu přírodních nehtu i je můžeš využít v klasické modeláži. Záleží jen na vás, kterou variantu si zvolíte. Ani při jedné neuděláte chybu.

6 thoughts on “Jak na French wrap tipy

 1. french wrap napsal:

  Dobrý den,
  mohla byste mi poradit produkty k French wrap s aplikací UV lampy? Který je vhodný gel a co všechno k tomu potřebuji? UV lampu mám,koncovky French Wrap Plus také.Ráda bych si touto metodou prováděla manikůru, protože již po několika lelém používánígelů, které se obrušují mám doničené nehty.
  Předem Vám mockrát děkuji za jakoukoliv radu.

  S pozdravem
  Zikmundová

  • Dobrý den,
   z mé praxe neznám žádné uv gely, které by nezasahovaly do struktury nehtové ploténky a tudíž ji mechanicky nepoškozovaly.

   Pokud jste myslela gellaky, které se rozpouštějí v acetonu, tak nejlepší materiál, který přírodní nehty nepoškozuje je Shellac.

   Tento materiál je dostupný pouze profesionálům, pokud by jste chtěla doporučit značku, která je vhodná pro domácí používání, tak je to Gellak od firmy EBD.

   Nicméně tady už budete muset nehtovou ploténku nabrousit, jinak Vám materiál nebude dobře držet a jste tam, kde v nehtové modeláži. (Poničená nehtová ploténka)

   Osobně bych doporučovala, raději se svěřit do rukou odborníka.
   Viděla jsem řadu přírodních nehtů neodbornou péčí poničených a poškozených.
   Mirka Nekvasilová

   • Kateřina Žemličková napsal:

    Dobrý den paní Nekvasilová měla bych dotaz ohledně French wrap.
    Doufám,že se nezlobíte.
    Chtěla bych si tuhle manikůru dělat doma a mám pár doazů.Postup mi je jasný,ale chci se zeptat,protože si chci zatím koupit sadu o 50ks,ale jsou číslované a nevím přesně,co to znamená.Znamená to šíři prstu?Chtěla jsem totiž jenom zatím nějakou menší sadu na vyzkoušení.
    Taky nemám doma UV lampu.Jde to i bez toho gelu prosím.
    Jsou i třeba nějaké zpěvňující gely pez toho,aby se vytvrzovaly v UV lampě.
    Nemám s gelama vůbec žádné zkušenosti a tak bych potřebovala poradit.
    Děkuji předem za odpověď a přeji pěkný den.
    ..

Napsat komentář

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Log Out / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Log Out / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Log Out / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Log Out / Změnit )

Připojování k %s